Діаманти

Ювелірна магія – це втілення всіх ваших бажань в кожному виробі. У вас є можливість замовити прикрасу за індивідуальним ескізом, по фото або придбати прикраса з наявності.
Наші майстри працюють з сріблом 925 проби (покритим родієм) і золотом 585 проби (білим і червоним). На всi прикраси нашого виробництва дiє безстрокова гарантiя.
А ще Ви можете замовити прикрасу з гравіюванням, щоб залишитися в пам’яті в самому серці!

Ексклюзивний дизайн

В якому ваша ідея втілюється професійним дизайнером прикрас

Бездоганна якість

Поєднує інноваційні технології та ручну роботу

Висококласні матеріали

Дорогоцінний метал і ювелірні камені від надійних постачальників

Наша місія

Пропонувати найкраще. Вона базується на індивідуальному підході, якісному обслуговуванні і безстроковій гарантії, вишуканому пакуванні і дуже теплому підході до кожного з вас.

Наше бачення

Ювелірна майстерня це цілий всесвіт, де кожний наш майстер не тільки професійно але і як художник з душею підходить до кожного замовлення. Виробництво ювелірних виробів це складний процес з купою різних деталей, але найважливішою цінністю для нас є Ви – наш Клієнт. Для вас ми створюємо кожний виріб з всіма побажаннями і нам дуже важливо, щоб саме Ви були задоволені. Наші вироби це про емоції, це про любов, спогади і майбутнє. Це історя яку ми пишемо разом з вами кожного разу і з часом перечитуємо.

Гарантія якості

Ручна робота, використання тільки якісних матеріалів і фінальний контроль якості дозволяють нам давати довічну гарантію на прикраси.
Догори

Потрібна консультація

Як діючий або потенційний Клієнт, Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку і рішення Вашої потреби.