Співпраця

Відкрийте для себе нові можливості ведення бізнесу. “Ювелірна Магія ” – міжнародна ювелірна компанія, сімейний бренд, відомий покупцям у десятках країн світу. Ми гарантуємо надійне партнерство, високу якість і сучасний дизайн прикрас.

Ексклюзивний дизайн

В якому ваша ідея втілюється професійним дизайнером прикрас

Бездоганна якість

Поєднує інноваційні технології та ручну роботу

Висококласні матеріали

Дорогоцінний метал і ювелірні камені від надійних постачальників
Колекції
Асортимент прикрас – це десятки ювелірних колекцій з золота і срібла, які відповідають міжнародним стандартам якості і вимогам самих різних споживачок. Використання всіляких матеріалів і технологій дозволяє нам створювати ювелірні вироби різних категорій – від прикрас «fast fashion» до незмінно популярних виробів і елегантної класики. Ми створюємо прикраси, серед яких кожен покупець знайде те, що шукав.
Авторський дизайн
Прикраси проектуються у власному дизайн-бюро компанії. Унікальні колекції розробляються з урахуванням актуальних модних тенденцій і купівельних переваг. Різноманітність дизайнерських рішень дозволить сформувати ідеальний асортимент для вашого ювелірного магазину.

Наша місія

Пропонувати найкраще. Вона базується на індивідуальному підході, якісному обслуговуванні і безстроковій гарантії, вишуканому пакуванні і дуже теплому підході до кожного з вас.

Наше бачення

Ювелірна майстерня це цілий всесвіт, де кожний наш майстер не тільки професійно але і як художник з душею підходить до кожного замовлення. Виробництво ювелірних виробів це складний процес з купою різних деталей, але найважливішою цінністю для нас є Ви – наш Клієнт. Для вас ми створюємо кожний виріб з всіма побажаннями і нам дуже важливо, щоб саме Ви були задоволені. Наші вироби це про емоції, це про любов, спогади і майбутнє. Це історя яку ми пишемо разом з вами кожного разу і з часом перечитуємо.

Наша якість

Новітні технології і передове устаткування забезпечують виняткову якість ювелірних виробів бренду. Майстри компанії – досвідчені фахівці в ювелірній справі. Для багатьох з них це сімейне ремесло.

Гарантія якості

Ручна робота, використання тільки якісних матеріалів і фінальний контроль якості дозволяють нам давати довічну гарантію на прикраси.
Догори

Потрібна консультація

Як діючий або потенційний Клієнт, Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку і рішення Вашої потреби.